Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Generalissimus, Vládce, Exilový prezident, Poslanec, Malíř, Brno, Miliardáři, Lord, Mluvčí, Pittsburgh Penguins, Prezident, Fotograf, Herečka, Žhavé výstřely, Husité, Sci-fi, Olympiáda, Francie, Antropolog, Vojevůdce, Faraon, KHL, Prezidenti USA, Zpěvačka, Hudba, Ministr zahraničí, New York Rangers, Poprava, Country, Státník, Trenérka, Avangard Omsk, Američané, Rock ‚n‘ Roll, Náboženství, Básník apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: státní správa, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, křesťanství, zločin a právo, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, politici, sport, politika, vlastnosti, mytologie, fikce a fantasy, osobnosti, poruchy, historie, žurnalisté a novináři, psychologie, filozofie, věda, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Staré hry online, V, tipy, Obrázky vlajek měst ČR, Pozadí na plochu auta, kuriozity, odkaz, internet, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, zdarma, Onlinovky zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, cestování

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapery do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro PC, mobil, tablet, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, phablet, monitor, displej, počítač a pro operační systémy Lubuntu, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Chrome OS, Windows Me, Windows 98, Linux Xubuntu, FreeBSD, Java ME, Android, Microsoft Windows 8. Wallpapery na tablet z kategorií nature - příroda, sportovní a závodní auta, zvířata, vesmír, kosmos, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, fantasy, sportovní wallpapery, flóra, stromy, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, motorky. Dostupná rozlišení jsou 1024x768, 320x568, 768x1024, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 393x786, HD 1280x720, 412x846, 2560x1600, 1280x800, 1600x900, 1200x1920, 1920x1280, 360x640, 1366x768, 1600x900 atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

World wide web, internet pro děti i dospělé

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, software, technika, kultura, sport, lékařství a medicína, nápoje, stavebnictví, účetnictví, internet, chemie, psychologie, bankovnictví, filozofie, věda, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, politika, latina, počítače, nemoce, příroda, zločin a právo, jídlo atd.

Keywords:školství, Životopisy osobností, volný čas, Vlajky států USA, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, K, Slovník pojmů Co je to?, Colombia, Kliparty pro Office, webovky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, nápoje, latina, politika, bankovnictví, chemie, nástroje, účetnictví, náboženství a křesťanství, psychologie, různé, počítače, internet, věda, hardware, technika, sport, školství, matematika, filozofie, ekonomie a ekonomika, nemoce, materiály, příroda atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Internet, síť pro děti i dospělé

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, Vánoce a Advent, halloween, stavby, ženy a dívky, zelenina, hmyz, auta, hudba, nápoje, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, sport, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, ovoce, květiny, symboly, zvířata, náboženství, nástroje a přístroje atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: hyperlinky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Hry pro kluky, Přání, přáníčka, blahopřání, M, weby, webové stránky, Online tetris hry zdarma, internetové stránky, odkazy, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Tapety na plochu PC

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Informace pro děti i dospělé

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Oddechové, Závodní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Klasické, Vánoční online hry, Karetní, Strategie, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Logické hry, Adventury, Animace, Hry pro děti, Karetní hry, Strategie, Střílečky, Postřehové hry, Pro dívky, Akční hry, Bojové hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Závody aut, Sportovní hry a tak dále.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Linux, Hostina, Historické ozdoby, Obrazovka, Ostrava, Recepty, PF, Štóla, Keramický adventní věnec, Vánoční svařák, Jmelí, Tapeta, Papírový vánoční stromek, Vosí hnízda, Štědrý večer, Třásně, Bůh, Vánoční stromeček, Omalovánky, Košíčky, Vánoční kaktus, Skleněné ozdoby, Vánoční ozdoby, Adventní neděle, SMS, Koleda, Wallpaper, Rumové řezy, Ježíšek, Drážďany, Jídlo apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Postřehové, Sportovní, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: URL, Vlajky amerických států USA, Dopravní značky, Levné letenky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti, pro dospělé, Tipy na výlet, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší hry pro dívky, Stručný encyklopedický slovník

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Síť pro děti i dospělé

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro děti, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Strategie, Relaxační hry, Závody aut, Pro dívky, Bojové hry, Postřehové hry, Animace, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Logické hry a tak dále.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak exportovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, jak konvertovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, dokumenty, grafiku, obrazy disků, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, Dopravní značení, linky, Obrázky a kliparty zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Fernando Torres, zábava, H, Wallpapers na plochu počítače, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, F, Státní prapory zemí světa, Omalovánky zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Žrout času: ,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Omaha hold em poker
Naše tipy
Wallpapers na plochu auta
Doporučené odkazy
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Tipy na zajímavé weby
Online hry zadarmo
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.