Naše tipy, internet, počítače, hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezident, Charta 77, Generalissimus, Nobelova cena, Ministři, Vražedkyně, NHL, Ekonom, Mluvčí, Washington Capitals, Druhá světová válka, Svatý, Country, Boston Bruins, Textař, Státník, Fotograf, Olympijský vítěz, Vůdce, Žijící, Dabérka, ČSSD, Prezidenti ČR, Zpěvák, Dramatik, Hejtmani, New Jersey Devils, Sebevražda, Hejtman, Vrah, Francie, Zpěvačky, Američan, Slovenští prezidenti, Kněz, KHL apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Kameňáky, černý humor, fórky, frky, vtípky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Kameňáky, černý humor, fórky, frky, vtípky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Windows, O manželství, O škole, Frky o tchýních, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Kameňáky, černý humor, anekdoty, vtipy, ftipy, fóry

Zkuste vypnout! Kameňáky, černý humor, anekdoty, vtipy, ftipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, frky o zvířatech, murphyho zákony, kameňáky apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, multimédia, Free hry, Obrázky zdarma, doporučujeme, Full HD pozadí ke stažení, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, URL, info, pro děti, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Trenérka, Avangard Omsk, Komunista, Upálen, Mluvčí, Zpěvák, Producent, Režisér, Hudebnice, Diplomat, Miliardář, Kladno, Komunisté, Archivář, Miliardáři, Hejtmani, Máj, Husité, Textařka, Prezidenti, Prezidenti ČR, New York Rangers, Zavražděn, Nobelova cena, Češi, Philadelphia Flyers, Ministr zahraničí, Francouz, Fotograf, Filozof, Pedagog, Pop, Zpěvačky, Pittsburgh Penguins, Malíř, Ministr apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak konvertovat, jak spustit, jak exportovat, jak přehrát, jak převést, jak importovat, kterak editovat, jak vytvořit, v čem upravit, čím zobrazit soubory těchto typů: obrazy disků, dokumenty, internet a web, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, fikce a fantasy, školství, záliby, psychologie, podnikání a podnikatelé, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, národnost, profese a zaměstnání, politika, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, zločin a právo, umělci, vlastnosti, filozofie, osobnosti atd.

Keywords:zdarma, Online vánoční webzine, Státní prapory všech zemí, Státy a jejich prapory, Obrázky k svátku, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější online hry zdarma, Recepty na vánoční pokrmy, školství, zadarmo, volný čas

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Logické, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v PC, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, počítač, displej, phablet, ultrabook, tablet, notebook a pro operační systémy Red Hat Linux, Chrome OS, Java ME, macOS, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 95, Lubuntu, Slackware, Windows 2000, Microsoft Windows 8. Full HD tapety ke stažení z kategorií moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, noční města, rostliny, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, zvířata, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, hudební tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, letadla, hry a herní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1536x2560, 2560x1600, 1440x960, 750x1334, 640x480, 1280x768, 1536x864, 1440x2560, 360x760, 1280x800, 412x846, hi res 2560x1920, 360x640, 2048x1536, 2160x3840, 1800x1440 atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: tipy, M, Obrázky na PC ke stažení, Sudan, Biografie slavných osobností, Vlajky měst a obcí České republiky, Dopravní značky, Motokros, motorky, závody, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Webové online testy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Kameňáky, vtipné texty, vtipy, černý humor, frky, ftipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipné texty, vtipy, černý humor, frky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, černý humor, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, anekdoty o politice apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: humor, internet, odkaz, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Webové html5 hry zdarma, webové stránky, výukové pomůcky, Tapety na plochu Dopravní prostředky, zajímavosti, Obrázky a kliparty zdarma, Slovník pojmů Co je to?

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Síť, internet, počítače, hry

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit, jak převést, čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet, jak konvertovat následující typy souborů: internet a web, spustitelné soubory, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, video soubory, systémové soubory, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, komprimace dat apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: počítače, K, Full HD pozadí na PC, K, Vánoční magazín, Filmy, filmová kamera, střih, pro dospělé, internetové stránky, cestování, Nejlepší online hry zdarma, Přehled formátů souborů, Online hry pro děti zdarma, Svatební blahopřání a texty,

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Hele, užovka.

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Romantické zamilované sms vzkazy
Partnerské weby
Real Madrid CF
Doporučené odkazy
Sportovní obrázky na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Fotbalista Wayne Rooney
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.