Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: linky, Vánoční web, Seznam souborových přípon, info, Střední Amerika, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, F, Online dating services, Full HD wallpapery ke stažení, webovky, internet, zadarmo

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, ovoce, mapy, symboly, náboženství, smajlíci a emotikony, květiny, halloween, nápoje, rostliny, nástroje a přístroje, hudba, dopravní prostředky, láska, hmyz, Vánoce a Advent, ptáci, ženy a dívky, sport, věda, auta, zelenina atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Farmářské hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Barbie hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Deskovky, Vaření a smažení, online html5 hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Logické hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Adventury apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Vtípky, frky, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, frky, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné básničky apod.

Keywords:internetové stránky, Obrázky ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, volný čas, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, multimédia, Super online flash hry, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázek Make up, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky na PC, Super online flash hry

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Oddechové, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Závodní, Sportovní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie a podobně.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, jak exportovat, jak vytvořit, jak otevřít, kterak editovat, jak převést, jak spustit, v čem spustit, čím prohlížet, jak přehrát soubory následujících typů: dokumenty, obrazy disků, grafiku, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: webové stránky, odkaz, zeměpis, Online hry zdarma, Webové online testy zdarma, zdroje informací, Superhry a hry online zdarma, Arsenal Football England, Prapory českých měst, Dopravní značení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, výukové pomůcky

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, auta, halloween, hmyz, zelenina, smajlíci a emotikony, muži, osobnosti a lidé, symboly, stavby, náboženství, ženy a dívky, rostliny, jídlo a nápoje, ovoce, zvířata, přístroje, ptáci, sport, dopravní prostředky, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Síť, informace, cestování, volný čas

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, měny, týmy NHL apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: zábava, weby, Kliparty zdarma, Co je to omalovánka?, Biografie známých osobností, Online adventní magazín, tipy, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, zajímavosti, Prapory českých měst, Webové html5 hry zdarma

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, auta, halloween, hmyz, zelenina, smajlíci a emotikony, muži, osobnosti a lidé, symboly, stavby, náboženství, ženy a dívky, rostliny, jídlo a nápoje, ovoce, zvířata, přístroje, ptáci, sport, dopravní prostředky, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční dekorace, Obrazovka, Sněhulák, Brambořík, Vánoční prostírání, Patchwork, bezlepkové cukroví, Ostrava, LED svíčky, Blahopřání, Kameňák, Štěstí, Květiny, Tablet, Koledy, Vánoční svícen, Plocha, Rumové řezy, Tichá noc, Osvětlení do oken, PF, Vánoční ozdoby, Santa, Vánoční tapety, Lindt, Historické ozdoby, Adventní trhy, Vánoční svíčky, Neviňátko, Monitor, Silvestr apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rakušan, Country, Zavražděn, Žijící, Komunista, Československo, Trest smrti, Státník, Náboženství, Česká královna, Masový vrah, Ekonom, Slovák, Avangard Omsk, Životopis, KHL, Hejtmani, Právník, Hudebnice, Miliardáři, Mim, Olympijský vítěz, Hejtman, Florida Panthers, Pedagog, HIV pozitivní, Slovenští prezidenti, Producent, Brno, Politik, Obchodník, Boston Bruins, Zlatý slavík, Vojevůdce, Dallas Stars, Dramatik apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, přezdívky, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, osobnosti, psychologie, umělci, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, záliby, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, žurnalisté a novináři, křesťanství, rodinné vztahy, politici, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, URL, Stručný encyklopedický slovník, Prodej, inzerce, bazar, pro děti, č, Obrázky ke stažení, odkazy, počítače, Online hry zdarma, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na kuřata: Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Liverpool F.C.
Naše tipy
Latvia
Tipy na zajímavé weby
Nejlepší web stránka
Partnerské weby
Omalovánky v USA a jejich použití
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.