Zajímavé odkazy, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Bojové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Hry pro děti, Karetní hry, Pro dívky, Střílečky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Akční hry, Adventury a tak dále.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, počítače, výukové pomůcky, weby, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Přehled souborových přípon, zadarmo, Free game online hry, Bacará, zábava, Přehled přípon a koncovek souborů, zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, zločin a právo, záliby, národnost, mytologie, žurnalisté a novináři, historie, sport, umělci, rodinné vztahy, vlastnosti, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, politika atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Informace, počítače a internet

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Utah, Florida, Michigan, Kentucky, Vermont, Colorado, Aljaška, New York, Arizona, Alabama, Severní Dakota, Nevada, Louisiana, Montana, Mississippi, New Hampshire, Idaho, Illinois, Delaware, Arkansas, Nebraska, Severní Karolína, Indiana, Connecticut, Massachusetts, Georgie atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií ekonomie a ekonomika, psychologie, český jazyk, účetnictví, politika, latina, náboženství a křesťanství, materiály, internet, cestování, nápoje, školství, technika, matematika, literatura, hardware, sport, věda, jídlo, různé, filozofie, nástroje, chemie, software atd.

Keywords:Vlajky států USA, humor, Biografie známých osobností, Obrázky vlajek států světa, Badoo, Tapety na PC, doporučujeme, Online hry zdarma, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, Pozadí na tablet, Vánoční web, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Anekdoty, kameňáky, ftipy, vtipy, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, kameňáky, ftipy, vtipy, vtipné texty, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipy o Bohu, O Němcích, Frky ze života, O ekonomech, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, nápoje, nástroje, ekonomie a ekonomika, různé, internet, software, školství, počítače, jídlo, materiály, latina, bankovnictví, rostliny, chemie, technika, náboženství a křesťanství, kultura, hardware, nemoce, sport, zločin a právo, zkratky, lékařství a medicína atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Adventury, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, online html5 hry, Deskovky, Barbie hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Akční gamesky apod.

Klíčová slova: URL, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled vlajek USA, FC Barcelona, Hry pro nejmenší děti online zdarma, kuriozity, multimédia, Omalovánky zdarma ke stažení, Dopravní značení, internet, V, linky

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Síť, počítače a internet

Tapety na PC - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC. můžete využít v notebook, displej, mobil, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, PC, tablet, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Android, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 7, OSX, Linux Mint, Java ME, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows 98. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, velkoměsta a noční život, free wallpapers, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, Formule 1, zvířata, fraktály, hmyz a pavouci, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky. Zvolit si můžete rozměry 1920x1440, 800x1280, 1600x900, 1600x2560, 360x760, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1600x1200, 2048x1080, 1024x600, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 1080x1920, 2560x1920 atd.

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Omalovánky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, online html5 hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Barbie hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Adventury, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Full HD pozadí ke stažení - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, ultrabook, notebook, phablet, smartphone, tablet, displej, PC, monitor, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Android, Windows 98, Linux Ubuntu, Windows 95, Lubuntu, Java ME, macOS, SUSE Linux, Mac, Windows 10. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, noční města, motorky, motocykly, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, auta, hudební tapety, wallpapery, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, zvířata, voda a bubliny, příroda, krajina. Dostupné velikosti jsou 1280x1024, 375x812, 640x480, 1280x768, 1680x1050, 1536x2048, 1440x960, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 320x568, 800x600, 854x480, 1920x1280, 1080x1800, 1280x960, 1440x900 atd.

Klíčová slova: webové stránky, pro dospělé, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přáníčka k svátku a jmeninám, info, Webové html5 hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Romulus Remus, F, Online testy zdarma bez registrace, pro děti

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Náš tip, počítače a internet

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Karetní hry, Hry pro děti, Logické hry, Bojové hry, Závody aut, Postřehové hry, Střílečky, Sportovní hry, Adventury, Animace, Relaxační hry a tak dále.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, okresy České republiky, geocaching, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, vojenské hodnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, státy usa apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Vtipné texty, kameňáky, fórky, ftipy, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, kameňáky, fórky, ftipy, vtipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O Somálcích, O ekonomech, O manželství, O mužích, O škole, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O ženách, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách apod.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, A, internetové stránky, Dopravní značení, zdroje informací, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkaz, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník pojmů a termínů, školství, Filmy, natáčení, střih,

Několik fórů na závěr. Vtip Superpočítač: Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Doporučené odkazy
Cristiano Ronaldo sepak bola
Tipy na zajímavé weby
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Partnerské weby
Cameron Diaz
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.