Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro obrazovka počítače, displej, PC, notebook, počítač, mobil, smartphone, phablet, tablet, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Windows Server 2012, Java ME, Android, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows NT, macOS, Windows Me, Mac, Slackware, Windows 10. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, zvířata, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, rostliny, adventní a vánoční tapety. Zvolte si z rozměrů 1440x2560, 2160x3840, 1600x1200, 1920x1280, 412x846, 1152x768, 1680x1050, 750x1334, 800x1280, 1440x960, 1366x1024, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 360x760, 1800x1440, 800x600 atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: info, počítače, volný čas, zdroje informací, A.C. Milan - włoski klub piłkarski, Americké federální vlajky, Vše o Vánocích, zdarma, United States, Slovník pojmů Co je to?, ú, webové stránky, zeměpis

černý humor, vtípky, kameňáky, fórky, vtipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtípky, kameňáky, fórky, vtipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, kameňáky, černý humor, fóry o homosexuálech apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online html5 hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Deskovky, Omalovánky, Barbie hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Oblíkačky apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, Kliparty zdarma ke stažení, Dopravní značky, tipy, Obrázky k svátku, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky, URL, Sarah Michelle Gellar, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, školství

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro phablet, displej, monitor, ultrabook, notebook, tablet, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, smartphone a pro operační systémy Windows Me, Windows 95, Chrome OS, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Slackware, Mac, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Java ME. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, Formule 1, oceán, moře, pláže, ptáci, zvířata, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, fraktály, květiny, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, free wallpapers, nature - příroda, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolte si z rozměrů 1280x800, 1152x1920, 1200x1920, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 1600x2560, 854x480, 1280x768, 375x812, 412x846, 1440x2560, 800x1280, 640x480, 1366x768, 1680x1050 atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Informace, technika, kultura, informace

Fórky, kameňáky, ftipy, fóry, vtípky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, kameňáky, ftipy, fóry, vtípky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, černý humor, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu apod.

Vše o Vánocích - vánoční web

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pro děti, Tiskárna, Text, Přáníčko, Koleda, Rostliny, Omalovánky, Perníčky, Monitor, Lego, Filmy, Vánoční trhy, Jesličky, Drážďany, K Vytištění, Slámový adventní věnec, Film, Linecká kolečka, Brambořík, Windows, Vánoční stromeček, Vinná klobása, Osvětlení do oken, Štědrý den, Vánoční kaktus, Adventní věnec, Ohňostroj, Pokrmy, Vídeňský punč, Špalda, Štědrý večer apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: kuriozity, zadarmo, Obrázky na plochu počítače, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Přehled zkratek a akronymů, linky, Free game online hry, Arsenal Football club, Online životopisy, biografie slavných osobností, internetové stránky, Obrázky na PC, pro dospělé

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Dopravní značení, B, Penelope Cruz, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, výukové pomůcky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online omalovánky, F, zábava, Online hry pro děti zdarma

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Náš tip, technika, kultura, informace

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Křesťanství, Filozof, Komik, Hudba, Československo, Prezidenti ČR, Královna, Vražedkyně, Florida Panthers, Rock ‚n‘ Roll, Imitátor, Malíř, Skladatel, Philadelphia Flyers, Češi, KSČ, Orlík, Prezidenti, Lord, Dramatik, Nobelova cena, Diplomat, Politik, Teolog, Vůdce, KHL, Trenérka, Rakousko-Uhersko, Olympijští vítězové, Císař, Němci, Poslanci, Závodník, Sebevražda, Prezidenti USA, Vládce apod.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Virginie, Georgie, Delaware, Tennessee, Michigan, Nebraska, Vermont, Rhode Island, Kansas, Illinois, Montana, Oklahoma, Louisiana, Connecticut, Severní Karolína, Maine, New Hampshire, New York, Oregon, Utah, Jižní Dakota, Alabama, Aljaška, Nové Mexiko, Wisconsin atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobil, phablet, mobilní telefon, displej, smartphone, tablet, monitor, ultrabook, notebook, počítač, PC a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows 8, OSX, BlackBerry OS, Linux Mint, Windows NT, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 98, macOS, Java ME. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, fantasy, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, sportovní wallpapery, nature - příroda, free wallpapers, vesmír, kosmos, flóra, stromy, hmyz a pavouci, motorky, ptáci, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 1680x1050, 2160x3840, 1920x1200, 768x1024, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 320x568, 2560x1920, 1366x768, 1920x1280, 1440x2560, 3200x1800, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 360x760, 375x812 atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: multimédia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, internet, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Kalkata city, zajímavosti, cestování, weby, Obrázky, kliparty, Hry pro nejmenší online, č, Wayne Mark Rooney Ingiliz futbolcudur, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Špatné úmysly: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Další odkazy:

Přáníčka nejen k narození dítěte
Zajímavé internetové odkazy
Digitální počítačové hry, herní konzole
Naše tipy na zajímavé stránky
Country flags
Tipy na užitečné weby
Historické vánoční ozdoby
Tipy na zajímavé weby
Kalkata
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Milla Jovovich

Děkujeme vám za vaši návštěvu.