Naše tipy pro děti i dospělé

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Vtipné texty, fóry, anekdoty, kameňáky, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fóry, anekdoty, kameňáky, fórky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, černý humor, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, kameňáky apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Wallpapery na plochu PC, Hry pro dívky online, PC tapety pro Windows, Andrés Iniesta Luján, multimédia, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Juventus Turín, Slovník pojmů Co je to?, Kliparty pro dokumenty, zadarmo, Webové online testy zdarma

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Informace pro děti i dospělé

černý humor, anekdoty, frky, fórky, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se naladit? černý humor, anekdoty, frky, fórky, vtipné texty, vtípky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O mužích, Frky o tchýních, O škole, O manželství, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O ekonomech, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O Chucku Norrisovi apod.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kladno, Francouz, Normalizace, Olympijští vítězové, Textař, Básník, Fotograf, Básníci, Starověký Egypt, Vražedkyně, Mluvčí, Pedagog, Herečka, Američan, Architekt, Zavražděn, Politik, Olympiáda, Máj, Nobelova cena, Antropolog, Ministr zahraničí, Komunista, Avangard Omsk, New Jersey Devils, Miliardář, Rakousko-Uhersko, Trest smrti, Itálie, Angličané, Pop, Královna, Esejista, Habsburkové, Poprava, Malíř apod.

Keywords:Dopravní značení, Nejlepší zeměpisné kvízy, školství, volný čas, Obrázky, omalovánky, Super online kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na plochu PC, Wallpapers na plochu Vánoce, humor, URL, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Obrázky na plochu PC - full HD pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. doporučujeme pro PC, monitor, notebook, obrazovka počítače, phablet, mobil, displej, počítač, mobilní telefon, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Mac, OSX, Slackware, BlackBerry OS, Windows 98, Windows 10, Android, Windows Server 2012. Full HD wallpapers na PC z kategorií jídlo a nápoje, psi a štěňátka, rostliny, noční města, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, auta, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, wallpapery, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, zvířata. Stahujte ve velikostech 360x640, 800x600, 854x480, 2560x1440, 1680x1050, hi res 2560x1920, 1200x1920, 1280x768, 1600x2560, 1536x864, 800x1280, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 393x786, 1024x768, Full HD 1080x1920 atd.

Síť pro děti i dospělé

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Deskovky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Logické hry, Omalovánky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Farmářské hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Adventury, Letecké simulátory, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Auta a závodní apod.

PC tapety pro Windows - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. PC tapety pro Windows. doporučujeme pro phablet, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, PC, mobilní telefon, smartphone, počítač, tablet, displej, monitor a pro operační systémy Windows XP, BlackBerry OS, Windows 7, Linux Mint, Android, Java ME, Windows 98, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, SUSE Linux. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, jídlo a nápoje, voda a bubliny, psi a štěňátka, letadla, auta, dopravní prostředky, budovy a stavby, sportovní pozadí, noční města, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, zvířata, hudební tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows. Vyberte si rozměr z 320x568, 1024x600, 2160x3840, 1680x1050, 1536x2048, 1200x1920, 1440x2560, 1280x768, 1600x2560, 1536x2560, 1920x1440, 360x760, 1600x900, 1536x864, 360x640, 1280x960 atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Vlajky států USA, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Obrázky k svátku, obrázková přání, Online adventní magazín, č, Nej hry online, Vlajka OSN, Seznam souborových přípon, zeměpis, zajímavosti, webové stránky

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

úsloví, moudra, motta, přísloví, moudrosti, výroky, rčení

Slavné citáty, úsloví, moudra, motta, přísloví, moudrosti, výroky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, firmy a společnosti, geocaching, hudební zkratky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, státy usa, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Nej hry online

Běžte na nej hry online. Vybírejte z kategorií Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Superhry a hry online zdarma, V, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, zábava, internetové stránky, cestování, Recept na novoroční čočku na kyselo, Online adventní magazín, weby, zdroje informací

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

úsloví, moudra, motta, přísloví, moudrosti, výroky, rčení

Slavné citáty, úsloví, moudra, motta, přísloví, moudrosti, výroky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, firmy a společnosti, geocaching, hudební zkratky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, státy usa, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Adventury, Karetní hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Strategie, Sportovní hry, Akční hry, Animace, Střílečky, Logické hry, Závody aut, Bojové hry a tak dále.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako fyzika, bankovnictví, latina, cestování, sport, hardware, počítače, literatura, příroda, různé, školství, ekonomie a ekonomika, nápoje, stavebnictví, věda, software, politika, náboženství a křesťanství, kultura, psychologie, zločin a právo, rostliny, technika, nemoce atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, psychologie, český jazyk, zločin a právo, účetnictví, filozofie, rostliny, lékařství a medicína, fyzika, materiály, politika, ekonomie a ekonomika, hardware, software, stavebnictví, jídlo, náboženství a křesťanství, školství, zkratky, technika, nemoce, internet, chemie, bankovnictví atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Státník, Prezidenti USA, Producent, Češi, Fotograf, Florida Panthers, Olympijští vítězové, Žijící, Historik, Žhavé výstřely, Vůdce, Podnikatel, Hokejisté, Brno, Ekonom, Svatý, Kladno, Olympiáda, Orlík, Ministři, Překladatel, Rakousko-Uhersko, První republika, Pop, Atentát, Gymnasté, Rock ‚n‘ Roll, Vražedkyně, Trenérka, Prezident, Hejtman, Olympijský vítěz, Faraon, Hudba, Zpěvačka, AIDS apod.

Klíčová slova: ú, odkazy, Dopravní značky, Přehled formátů souborů, počítače, Vlajky Spojené království Velké Británie a Severního Irska, linky, Seznam vlajek měst České republiky, tipy, Superhry a hry online zdarma, Vlajky zemí světa, Vlajky amerických států USA, Ashlee Simpson, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nesouhlas s trestem: Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Další odkazy:

Slovakia, Croatia, Czechia
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Antistresové omalovánky
Linky na partnerské weby
Sexy Charisma Carpenter
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky zdarma ke stažení
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky pro děti online
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kliparty zadarmo ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.