Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Osvětlení, Jmenovky, Vánoce, Lindt, Patchwork, Neviňátko, Šišky, Vídeňský punč, Svíčky, Strom, Borovice, Tisk, Vosí hnízda, Jedle, Dárky, Vánoční svařák, PF, Slámový adventní věnec, K Vytištění, Vánoční kaktus, Vánoční ozdoby, Nový rok, Schleich, Papírový vánoční stromek, Jarmark, Vánoční punč, Ježíš Kristus, Sněhulák, Wallpaper, Kinder, Vánoční koule apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, školství, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Ekonomie, Karl Marx, M, Databáze osobností Kdo je to?, tipy, Grunge hudební styl, odkaz, Dopravní značení, Super free web games zdarma, Seznam zkratek a akronymů

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. vhodné pro smartphone, tablet, mobil, monitor, phablet, obrazovka počítače, notebook, displej, PC, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 10, Chrome OS, Linux Mint, Java ME, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows Server 2012, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, nature - příroda, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, Formule 1, velkoměsta a noční život, motorky, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fraktály, ptáci, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta. Dostupné velikosti jsou 1920x1200, 2560x1920, 1440x960, 1366x768, 375x667, 2560x1440, 1280x720, Full HD 1080x1920, 1920x1440, 375x812, 1280x1024, 854x480, 2048x1536, 1080x1920, 1280x768, 2048x1080 atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Klasické, Logické, Oddechové, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Sportovní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Karetní a podobně.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Keywords:pro dospělé, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online hry zdarma, pro děti, Gillian Anderson, doporučujeme, Biografie slavných osobností, hyperlinky, Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen, zajímavosti, internetové stránky, Online testy a kvízy zdarma

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Logické a tak podobně.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, státy usa, mezinárodní organizace, geocaching, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, firmy a společnosti, týmy NHL, politické strany a hnutí, obecné zkratky apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, V, Tapety na plochu počítače, Přání, přáníčka, blahopřání, weby, počítače, Přehled zkratek a akronymů, Arsenal FC, zadarmo, Online geografické testy zdarma bez registrace, cestování, Kliparty zdarma ke stažení

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Deskovky, Auta a závodní, Střílecí hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Adventury, Barbie hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Tapety na plochu počítače - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro monitor, obrazovka počítače, PC, počítač, tablet, ultrabook, mobil, phablet, smartphone, notebook, displej a pro operační systémy Windows 7, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Java ME, Android, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, OSX, Lubuntu, Windows 2000, Mac. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, psi a štěňátka, wallpapery, letadla, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, auta, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže. Vyberte si rozměr z 1280x768, 640x480, 2560x2048, 800x1280, HD 1280x720, 1152x768, 1024x768, 320x568, 1080x1800, 1152x864, 2560x1600, hi res 2560x1920, 1152x1920, 1920x1280, 1366x1024, 768x1024 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v ultrabook, obrazovka počítače, PC, mobil, phablet, tablet, smartphone, monitor, notebook, displej, počítač a pro operační systémy Slackware, Java ME, Lubuntu, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, FreeBSD, Linux Mint, Windows 2000, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows XP. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: letadla, auta, voda a bubliny, hudební tapety, sportovní pozadí, wallpapery, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, noční města, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, operační systémy, Windows, rostliny, jídlo a nápoje, zvířata, psi a štěňátka. Dostupná rozlišení jsou 1440x900, 1536x864, 2560x1600, 1440x960, 1366x1024, 1080x1800, 1536x2560, 1600x2560, 2560x2048, 1152x1920, 1280x768, 375x667, 320x568, 360x760, 1280x960, 1600x900 atd.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Hry pro děti, Adventury, Bojové hry, Postřehové hry, Logické hry, Střílečky, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut a tak dále.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, zábava, Superhry a hry online zdarma, Athletic Bilbao, R, Super online flash hry, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Tapety pláže, Přehled souborových přípon, Dopravní značky, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Deskovky, Auta a závodní, Střílecí hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Adventury, Barbie hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, zvířata, věda, smajlíci a emotikony, mapy, náboženství, muži, stavby, hmyz, láska, nápoje, osobnosti a lidé, ovoce, jídlo a nápoje, ptáci, přístroje, květiny, halloween, hudba, rostliny, sport, symboly, zelenina atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, umělci, žurnalisté a novináři, historie, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, lékařství, herectví, herci a herečky, přezdívky, sport, fikce a fantasy, politika, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, podnikání a podnikatelé, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, křesťanství, osobnosti atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Sportovní, Pro dívky, Logické, Bojové online gamesy, Střílečky, Vánoční online hry, Karetní, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: multimédia, webovky, zdroje informací, Státní vlaječky, prapory, zeměpis, Smuteční kondolence, humor, Seznam státních vlajek, výukové pomůcky, internet, kuriozity, info, Obrázky, omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Omítka: Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Další odkazy:

Charlize Theron
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kubovy osobní stránky o cestování
Odkazy na partnerské weby
Maria Šarapovová
Zajímavé webové stránky
Charlize Theron
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Istanbul
Tipy na užitečné weby
Tapety na plochu letadla

Děkujeme vám za vaši návštěvu.