Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Vermont, Maryland, Michigan, Maine, Virginie, Utah, Severní Dakota, New Jersey, New York, Aljaška, Oregon, Severní Karolína, Montana, Pensylvánie, Rhode Island, Iowa, Nevada, Alabama, Nebraska, Ohio, Mississippi, Havaj, Massachusetts, Idaho, Louisiana atd.

Informace, inspirace pro volný čas

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, státy usa, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, měny, firmy a společnosti, mezinárodní organizace apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, hmyz, květiny, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, ženy a dívky, mapy, přístroje, osobnosti a lidé, hudba, jídlo a nápoje, věda, nástroje a přístroje, zvířata, láska, smajlíci a emotikony, náboženství, nápoje, muži, dopravní prostředky, rostliny, symboly atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako stavebnictví, zkratky, rostliny, kultura, latina, počítače, hardware, sport, nemoce, psychologie, různé, chemie, nápoje, zločin a právo, příroda, věda, jídlo, bankovnictví, účetnictví, politika, český jazyk, lékařství a medicína, cestování, literatura atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, humor, zábava, webové stránky, Kliparty zadarmo ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, Online vánoční webzine, Online geografické testy zdarma bez registrace, Tapety se zvířaty na plochu PC, K, Nejhranější online testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, info

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, písma, fonty, obrazy disků, dokumenty, spustitelné soubory, internet a web, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vrah, Královna, Zpěvačka, Orlík, Francouz, Washington Capitals, Faraon, Trenérka, Florida Panthers, Kladno, Masový vrah, Teolog, Imitátor, Američané, Upálen, Zlatý slavík, Herečka, Prezidenti, New York Rangers, Poprava, Vůdce, Renesance, Itálie, Císař, Gymnasté, Angličané, Kancléř, Sochař, Sci-fi, Husité, Normalizace, Starověký Egypt, Avangard Omsk, Brno, Máj, Zpěvák apod.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry . Mj. na webu naleznete Střílečky, Logické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Karetní, parkování - parkovačky, Klasické, Závodní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Oddechové, Strategie a podobně.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší hry pro dívky, tipy, Vlajky měst a obcí České republiky, Online omalovánky, Obrázky vlajek měst ČR, K, Pozadí na PC, Athletic Club, Obrázky a kliparty zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Pro dívky, Klasické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Oddechové, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Logické, Sportovní, Závodní, parkování - parkovačky a podobně.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, pro děti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vesela textová přáníčka k Velikonocům, cestování, F, odkaz, Japan, Dopravní značky, Přehled přípon a koncovek souborů, URL, Free game online hry

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Síť, inspirace pro volný čas

Full HD wallpapery ke stažení - obrázky ke stažení

Také doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. můžete využít v monitor, displej, smartphone, tablet, notebook, phablet, mobil, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Slackware, Windows Server 2012, OSX, Chrome OS, BlackBerry OS, Linux Mint, Windows NT, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, FreeBSD, macOS. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, motorky, tenisté a tenistky, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, ptáci, Formule 1, free wallpapers, fantasy, hmyz a pavouci, fraktály. Vyberte si rozměr z 360x760, 360x720, 768x1024, 1920x1440, 1080x1920, 1920x1200, 375x812, 1024x768, 3200x1200, 854x480, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 1920x1080, 1280x768, 1200x1920, 1536x2560 atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Aforismy, hlášky, výroky, bonmoty, motta, rčení, moudrosti

Citáty slavných, Aforismy, hlášky, výroky, bonmoty, motta, rčení, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o odvaze, moudra o dětech od různých známých osobností.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Nej hry online, Stručný encyklopedický slovník, Britney Spears, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, multimédia, Vlajky spojených států amerických, Amy Weber, zdroje informací, A, internet

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, sport, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, politici, osobnosti, nadpřirozené osoby, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, národnost, fikce a fantasy, věda, záliby, přezdívky, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, státní správa, umělci, psychologie atd.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Animace, Logické hry, Adventury, Akční hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Postřehové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Pro dívky, Relaxační hry, Sportovní hry, Závody aut a tak dále.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Bonmoty, hlášky, úsloví, výroky, aforismy, motta, moudra

Citáty slavných, Bonmoty, hlášky, úsloví, výroky, aforismy, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o kráse od různých známých osobností.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Pensylvánie, Tennessee, New Hampshire, Arizona, New York, New Jersey, Havaj, Jižní Karolína, Florida, Missouri, Kentucky, Ohio, Nové Mexiko, Minnesota, Georgie, Nevada, Jižní Dakota, Nebraska, Louisiana, Maryland, Kansas, Arkansas, Aljaška, Colorado, Kalifornie, Iowa atd.

Klíčová slova: webovky, Hry pro nejmenší online, linky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Tapety na plochu jídlo, výukové pomůcky, Dopravní značení, Full HD wallpapery ke stažení, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, hyperlinky, odkazy, Guinea-Bissau, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hokejistka: „Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Další odkazy:

Rihanna
Naše tipy na zajímavé stránky
Online kasíno a ruleta
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Cestovatelské stránky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Sexy Nicole Kidman
Doporučené odkazy
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky a vymalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.