Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Síť pro děti i dospělé

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, jak otevřít, jak přehrát, jak spustit následující typy souborů: dokumenty, grafiku, písma, fonty, spustitelné soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, koncovky souborů, komprimace dat apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, doporučujeme, Biografie slavných osobností, zajímavosti, Online hry zdarma, Ilustrace, obrázky, Kliparty zdarma, zadarmo, Obrázek modrozelené vajíčko, Full HD pozadí ke stažení, webové stránky, Obrázky ke stažení, V

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Full HD pozadí ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro mobil, mobilní telefon, monitor, phablet, PC, počítač, tablet, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone a pro operační systémy SUSE Linux, OSX, macOS, Linux Fedora, FreeBSD, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Chrome OS, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Windows 95. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, oceán, moře, pláže, ptáci, fraktály, hmyz a pavouci, květiny, motorky, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, fantasy, Rally, závody aut, nature - příroda. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2048, 1280x960, 2560x1440, 1680x1050, 2560x1920, 4800x1200, 1600x2560, 854x480, 360x640, 1152x768, 1440x900, 750x1334, 2160x3840, 320x568, 1280x854, 1920x1280 atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vtipy, vtípky, fórky, ftipy, černý humor, fóry

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, fórky, ftipy, černý humor, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, murphyho zákony, anekdoty o politice, frky o zvířatech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Keywords:č, pro dospělé, zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Drew Barrymore, odkazy, V, Super online flash hry, Tapety rally na plochu PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, počítače

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Internet, síť pro děti i dospělé

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Kentucky, Arkansas, Jižní Dakota, Oregon, Louisiana, New Jersey, Missouri, Jižní Karolína, Kansas, Minnesota, Maryland, Západní Virginie, Texas, Nevada, Tennessee, Illinois, Connecticut, Wyoming, Pensylvánie, Colorado, Kalifornie, Rhode Island, Mississippi, Nebraska, Idaho atd.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Karolína, Kalifornie, Washington, Illinois, Wisconsin, Arkansas, Oklahoma, Texas, Alabama, Maine, Louisiana, Iowa, Michigan, New York, Rhode Island, Arizona, New Hampshire, Západní Virginie, Mississippi, Minnesota, Kansas, Montana, Utah, Havaj, Severní Dakota, Tennessee atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, školství, Hry pro dívky online, Chelsea Football Club England, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, výukové pomůcky, Thierry Henry, URL, Online zeměpisné testy zdarma, Vlajky států USA, weby

úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky, bonmoty, hlášky, moudrosti

Citáty slavných, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky, bonmoty, hlášky, moudrosti, . Naleznete zde citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zeměpis, Blízký východ, linky, kuriozity, tipy, Vše pro kolo, odkaz, Stručný encyklopedický slovník, Městské a obecní prapory obcí ČR

úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky, bonmoty, hlášky, moudrosti

Citáty slavných, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky, bonmoty, hlášky, moudrosti, . Naleznete zde citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Informace pro děti i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Závodní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Střílečky, parkování - parkovačky, Sportovní, Velikonoční hry, Oddechové, Strategie, Hry na vaření a smažení, Karetní, Logické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země Severní Ameriky apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Vlajky zemí světa, internet, pro děti, Dopravní značky, volný čas, Motokros, motorky, závody, hyperlinky, zábava, info, Online vánoční magazín, A, Vlajky spojených států amerických, Omalovánky zdarma ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Atentát: Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Další odkazy:

Mezinárodní den žen
Naše tipy na užitečné weby
Topmodelky a celebrity
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky k tisku
Tipy na užitečné weby
Afrika
Zajímavé webové stránky
Omalovánky zdarma
Linky na partnerské weby
Póquer online

Děkujeme vám za vaši návštěvu.